Şekersiz ve İçimi Kolay Kollajen Takviyesi Olur Mu?

Paylaş
Şekersiz ve İçimi Kolay Kollajen Takviyesi Olur Mu?

Tek kelime ile cevaplarsak; EVET! 

Vitacoral Collagen şeker içermeyen özel formülasyonu ile hem kolay içilebilir hem de 0 kalori bir kolajen takviyesi olarak karşınıza geliyor!

Düzenli kolajen takviyesi kullanan veya kolajen takviyesi kullanmaya yeni başlayacak kişilerin aklına ilk gelen sorulardan biri "Piyasada şeker içermeyen bir kolajen takviyesi var mı?" oluyor ve bu soruya olumlu cevap verebilen kolajen takviyesi sayısı oldukça az. 

Bunun en temel sebebi, kolajen peptitlerin kolay içilebilir olmasını sağlamak. Kolajen takviyelerinin içerisinde bulunan kolajen formları sığır veya balıktan üretildiği için kullanıcıları tarafından içimi zorlaştıran tat ve koku problemleri ortaya çıkarıyor. 

Peki, biz bu sorunu nasıl çözdük?

Biz de pekala Vitacoral Collagen'in üretirken sukraloz ile destekleyebilirdik ancak bu kolajen takviyelerimizin, şekerin sağlığa zararlı etkilerini barındıracak ve kalori seviyesini arttıracak bir çözüm olurdu. 

Bizler, siz değerli kullanıcılarımızın hem kolaylıkla kullanabileceği hem de kalori alma endişesi duymayacağı bir formülasyon ile Vitacoral Collagen'i üretmek istedik ve içerisine tüm dünya tarafından kullanılan STEVIA ile formülize ettik. 

Stevia Nedir?

Stevia, 16. yüzyıldan beri içecekleri tatlandırmak  için kullanılan tatlı tadı olan bir bitkidir.

Stevia aslen Paraguay ve Brezilya'ya özgüdür ancak şimdi Japonya ve Çin'de de yetiştirilmektedir. Kalori içermeyen bir tatlandırıcı ve bitkisel takviye olarak kullanılır.

Sükraloza veya sofra şekerine alternatif olarak, Stevia'yı tatlandırıcı olarak kullanmak, önemli sağlık yararları potansiyeli taşır.

    1. Araştırmalar, stevia tatlandırıcılarının diyete kalori veya karbonhidrat katkısı yapmadığını göstermiştir. Ayrıca kan şekeri veya insülin üzerinde de bir etkisi olmadığı da ortaya çıkarılmıştır. Bu, diyabetli kişilerin daha çeşitli yiyecekler yemesine ve sağlıklı bir yemek planına uymasına olanak tanır.
    2. Stevia şeker içermez. Tattan ödün vermeden enerji alımını azaltmaya yardımcı olmak için dengeli bir diyetin parçası olabilir.
    3. Stevia, kaempferol dahil olmak üzere birçok sterol ve antioksidan bileşik içerir .Çalışmalar, kaempferolün pankreas kanseri riskini azaltabileceğini bulmuştur
    4. Stevia özündeki belirli glikozitlerin kan damarlarını genişlettiği bulunmuştur. Ayrıca sodyum atılımını ve idrar çıkışını artırabilirler.

 

Vitacoral Collagen'i kilo alma endişeniz olmadan ve şeker içermediğini bilerek güvenle kulllanabilirsiniz. 

Beauty Serum Hediyeli Vitacoral Collagen'i özel fiyatıyla satın almak için buraya ve resme tıklayabilirsiniz.

Kollajenin Yüzünüze Faydaları Nelerdir?

Kollajenin Yüzünüze Faydaları Nelerdir?

Kolajen Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Kolajen Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

1comment

Sertaç

İçeriğinde titanyumdioksit varmı, teşekkür

Sertaç 17/03/2022

Yorum Yaz

Yorumlar onaylandıktan sonra paylaşılmalıdır.

Empty content. Please select article to preview

Bu Ürünleri De Görmenizi İstedik.

Vitacoral'in En İyileri