FAQs

Kredi Kartı Bilgilerimin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Vitacoral.com'dan alışveriş yapmak için kullandığınız kredi kartı, banka kartı veya alışveriş kartı gibi kartlarınızın bilgilerini saklamıyoruz. Alışverişinizi tamamlamak için ulaştığınız ödeme aşamasında, ödeme işlemleri İyzico tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ödeme aşamasında diğer alışverişlerinizde hızlı olmak için kredi kartınızı saklamayı seçmeniz halinde kart bilgileriniz T.C. Merkez Bankası ve BBDK tarafından yetkilendirilen ödeme kuruluşu İyzico'nun altyapısında güvenli olarak saklanmaktadır. 

Vitacoral Multivitamin neden kadın, erkek ve çocuk olarak ayrılıyor?

Erkek, kadın ve çocukların fizyolojik farklılıklarına bağlı olarak günlük ihtiyaç duydukları vitamin/minarel çeşitleri ve miktarları değişiklik göstermektedir. Bu sebeple bireyin kendine uygun Vitacoral Multivitamin takviyesini kullanması önerilir.

Multivitamin kullanmadan düzenli beslenmeyle ihtiyacım olan vitamin ve minarali alamaz mıyım?

Günde 5-6 porsiyon organik ve yüksek kaliteli meyve, sebze tüketimi ile ihtiyacınız olan vitamin ve minerall takviyesini alabilirsiniz. Vitacoral Multivitamin’in yoğunlaştırılmış formülü ihtiyacınız olan vitamin ve minerali kolayca almanızı sağlar.

Vitacoral Multivitamin etkisini ne kadar süre içerisinde gösterir?

Vitacoral Multivitamin’in içerisinde 23 farklı vitamin ve minarel bulunmaktadır. Her bir bileşenin vücutta emilimi farklı sürelerde olup, kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Vitacoral Multivitamin kilo aldırır mı?

Vitacoral Multivitamin tek başına kullanımında kilo aldırması beklenmez.

Vitacoral Multivitamin kaç yaşından itibaren kullanılmalı?

Vitacoral Multivitamin 11 yaşından itibaren kullanılabilir.

Vitacoral Multivitaminin tadı ve kokusu nasıl?

Vitacoral Multivitamin'de bitkisel kapsül kullanıldığı için tatsız ve kokusuzdur.

Hamileyim/Emziriyorum. Multivitamin kullanmalı mıyım?

Hamile veya Emziren bireyler için multivitamin takviyesi oldukça önemlidir. Fakat bu sürecin doktor kontrolünde yapılması tavsiye edilmektedir.

Vitacoral Multivitamin sporcular için yeterli takviye sağlıyor mu?

Vitacoral Multivitamin'in içerisinde bulunan C, D, B3, Foli Asit, Kalsiyum, Bakır ve Manganez yoğum fiziksel aktivite için gerekli olan enerji oluşumuna, kas ve kemik dokusuna yeterli katkıyı sağlar.